Літній мовний табір – Go Camp 2017


Організатор : Кафедра іноземної мови


Дата початку: 29.05


Дата завершення: 16.06


Час початку: 09:00


Час завершення: 11:00


Місце проведення заходу: Бахмацька ЗОШ №1


Опис :

\З метою популяризації вивчення іноземних мов в Україні, організовано літні мовні табори. Такі табори покликані спонукати школярів практично застосовувати знання іноземної мови, отриманих протягом навчального року.

На підтримку літніх мовних таборів міжнародною організацією «GoGlobal» проведено конкурс на участь в проекті «GoCamp 2017», в якому перемогу отримала і наша школа, отримавши волонтерську підтримку. Вчителями іноземної мови було організовано англомовний табір “ABC Camp”, який функціонуватиме з 29 травня по 16 червня. Кількість учнів у таборі – 28. Це учні 5-10 класів. Напрямок, за яким організовується робота – здоров’я і спорт.

Волонтер Еверлін Лебор Сабандон, за походженням філіпінка, разом із вчителями англійської мови створює сприятливу атмосферу у таборі для вивчення англійської мови дітьми. Еверлін дуже любить подорожувати та спілкуватися. Прагне поділитися своїми знаннями з дітьми, а також змотивувати їх на подальше вивчення іноземної мови. У планах літньої англомовної школи ознайомлення гості з історією Бахмаччини, побутом, традиціями та святами українців. Гостину Еверлін забезпечує родина Каті Бикадорової, учениці 10-б класу.

Уся робота у мовному таборі організована так, щоб діти, відпочиваючи, вчили залюбки іноземну мову. Вихованці мають можливість спілкуватися англійською мовою, та застосовувати їх у різних формах діяльності (ігрових і концертних програмах, театральних виставах тощо). Тож бажаємо цікавого, корисного відпочинку знавцям іноземної мови у літніх мовних таборах!